Lucie Procházkova

Kariéru modelky jsem odstartovala svými prvními výjezdy do zahraničí, kde jsem získala mnoho zkušenností, jak na přehlídkových molech, tak před objektivy fotografů.
Několik měsíců jsem strávila v Istanbulu a následně v Bejrutu. Tam jsem sklízela své první úspěchy v podobě větších kampaní (billboardová kampan OC) nebo například natočila svoji první reklamu.

Po návratu do České republiky jsem se zúčastnila několika soutěží Miss, kde považuji za největší úspěch vyhrané auto Seat Ibiza a titul Miss Motorsport. Stala jsem se tváří prestižní společnosti Kajot a velmi významná je pro mne i dlouholetá spolupráce se značkou Felina, pro kterou předvádím na showroomech v České republice, Německu, Itálii a Paříži.

Každoročně mě můžete vídat na přehlídkách lingerie show Styl a Kabo a dalších přehlídkách po celé ČR, nebo na Evropských závodech Moto GP či Superbiků.
Nafotila jsem několik katalogů a kalendářů (Litex, Ikab, Olympie Olomouc, Klimatex, Puro Bikini, Ultralight, Zbrojovka, Kajot, Berner, aj.) a poslední době zejména internetové reklamy a e-shopy (Astratex, Lipoelastic, Sorelle Ramonda,..).

Pokud vás moje stránky zaujaly, budu moc ráda, když mě kontaktujete a domluvíme se na spolupráci.

Děkuji za váš čas a přeji krásný den. 🙂